Blažené rozpoznání vlastního ega, nepříjemné deprese a krátkodobé krize středního věku léčí řízený koučink

Různé strachy během života potkaly každého z nás. Může se jednat například o strach o příbuzenstvo, spadá sem strach o své zdraví, zkušenost s nemocí, nevysvětlitelné deprese, krize středního věku. Tyto stavy jsou mnohdy medikovány, radí se u psychologů, pěstují si závislosti, vzdalují se realitě, vztekají se, nejsou vlídní, případně se sebepoškozují. To vše však nemůže skončit úspěšně. Předkládáme určité řešení, jež se opírá o uvědomění si osobní síly, pochopení sebe sama, možných eventualit, vrácení ztracených jistot je základem koučinku.

Programy Moje síla dokážou u zájemců probudit ideální podmínky k osobnímu rozvoji. U jednotlivých účastníků programů Moje síla primárně dojde ke zlepšení psychické i fyzické kondičky, která se stane pilířem pro zlepšenou odolnost vůči životním nástrahám, osudovým překážkám, přemůžou uvedené strachy, při tom objeví cestu, jak být příjemný k okolí a současně se nedat využívat. Během řízeného koučinku lektoři v každém naleznou pravdivou osobnost, která přijímá a dává, v neúspěchu najde poučení,  krize středního věku dokáže překonat, deprese jí dají sbohem, bude vzdorovat závislostem, přitom neztratí vlastní empatii, zakusí vlastní touhy a štěstí a především se dovede těšit ze všech nových dní.

 

Řízený koučink Moje síla je zaměřen na individuální požadavky účastníků. Veškeré Roční programy byly zpracovány pro zájemce, kteří na rozvoji svojí síly chtějí pracovat systematicky s viditelným posunem v krátkém čase. Řízené průběžné programy byly stvořeny pro prvotní ochutnávku a rozkoukání se mezi lekcemi. Zase pobytové programy Moje síla obsahují jednorázové intenzivní lektorské kurzy. Vlastní osobní rozvoj sleduje koučink Moje síla v individuálních programech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *