Důvěryhodné hlídání dětí spolehlivě obhospodařuje prověřená soukromá školka v Praze

skolkaDoma máte malé ratolesti, vy sama byste ráda vyměnila mateřskou dovolenou za práci, na vaše děti už se těší soukromé školky Praha. Pokud se vám klasická školka nelíbí, nebo vaše dítě nechtějí přijmout (třeba kvůli bydlišti, jelikož státní školky dávají obvykle přednost dětem z nejbližšího okolí, tím se kapacita školního zařízení rychle naplní), k hlídání dětí jsou ideální soukromé školky Praha.

Optimální výchovu a spolehlivé hlídání dětí zajišťuje privátní školka v Praze Pro Family

Mezi vyhlášené MŠ v Česku patří soukromé školky Praha – Pro Family, s. r. o., jež vybudovaly předškolní instituce v mnoha pražských obvodech. V březnu roku 2014 byla ve školce provedena odborná inspekce a školka obdržela nejvyšší možné hodnocení. A to není pouhopouhé měřítko, co si vás získá pro to, aby soukromé školky Praha přivítaly právě vaše děti. Tyto soukromé školky Praha jsou situoványy na šesti místech tak, abyste si snadno zvolili tu, jaká je vašemu domu či zaměstnání nejblíž.

Za co všechno se platí v soukromé mateřské školce?

Jestliže zvolíte soukromou školku, nevyvarujete se platbě školného, které bude vycházet při 6 hod./den přibližně na 6100 Kč za měsíc. Dítěti se započítají jen absolvované hodiny ve školce, když vaše děcko skolí viróza, za absenci děcka nebudete muset nic platit. Zmíněná cena je kompletní a zahrnuje stravování dětí i zájmové aktivity, jichž se děti můžou účastnit.

Privátní mateřská školka v Praze Pro Family dovede obstarat hlídání dětí, avšak soustředěna je i na jiné akce, kam spadá například divadlo, tenis, výuka angličtiny, plavání, vyučování tance a lekce keramiky. Vaše děti tak budou samostatné, a ještě se mohou rozvést jejich vlohy a nadání.

Mateřská škola Pro Family je ojedinělá školka v Praze svého druhu. Pro Family se řadí mezi nejlepší soukromé školky Praha a všechny děti se tu cítí báječně. Tato školka v Praze je zpřístupněna od 7 do 19 hod., proto i velmi vytížení rodiče vše stihnou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *