Internetový obchod Pasti.cz má stoprocentní prostředky proti odporným ničitelům

V internetovém obchodě Pasti.cz se dají pořídit absolutně funkční přípravky k zahnání a likvidaci nezvaných ničitelů z bytových jednotek, rodinných domů, ale i zahrad a polí. Na krtky, hlodavce, myši, šváby, rusy nebo rybenky zabírají funkční přípravky z obchodu Pasti.cz. Jednotlivý nezvaný mravenec, slimák, protivné štěnice i vlezlý hmyz jsou zničeni, anebo zapuzeni spolehlivými prostředky z prodejny Pasti.cz. Pestrá nabídka internetového obchodu obsahuje klece na odchyt zvířat, fungující pasti na myši, krtky, potkany, hryzce, účinné spreje na kuny, anebo potřebné elektronické plašiče ptáků a zvířat. V e-shopu Pasti.cz jsou zájemcům k dispozici také účinné jedové stanice více druhů, ochranné odpuzovače zvěře proti ničení stromků, spolehlivé přípravky na plevel, ověřené dýmovnice proti krtkům a hlodavcům. Široký sortiment pojímá také roztodivné travní směsi, praktické substráty a hnojiva, rovněž i urychlovače kompostu. Obchod Pasti.cz se stane nedílnou součástí života každého zahradníka, na poli a zahradě již zavládne klid.

Můžeme nabídnout více přípravků na štěnice. Velice oblíbený je třeba akční set na štěnice, v němž je postřik spolu s odchytovými pastmi. Působení postřiku je dlouhodobé, štěnice likviduje ještě 7 dní od aplikace. Vyhubit štěnice můžeme rovněž s využitím roztoků, speciálních sprejů na štěnice, zabírají také dýmovnice. Drobný mravenec je protivníkem v domě, kuchyni, tak na zahradě. Na vlezlé mravence spolehlivě působí rozmanité nástrahy, spreje na mravence, gely, rovněž také biologické granuláty. Určité přípravky můžeme použít v následném boji s jiným obtížným hmyzem.

Ojedinělou součástí zahrady je vlezlý slimák. Nepřítel č. 1 každé zahrady či pole je slimák.  Ferramol se stává oblíbeným prostředkem pro boj s dotěrnými slimáky. Prostředek Ferramol je skutečně účinný, působí dlouho, zároveň je biologický a šetrný k životnímu prostředí. Sortiment produktů určených pro hubení slimáků obsahuje biologický přípravek Nemaslug, jenž obsahuje živé organismy, které jsou přirozeným biologickým rivalem slimáků a hubí je dlouhodobě a plošně. Nemaslug je použitelný na poli, zahrádkách za domem, avšak i ve sklenících a veřejných prostranstvích.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *