Jaká restaurace s dětským koutkem Praha je nejlepší?

Při shánění restaurace s dětským koutkem Praha, jež se orientuje na speciality české kuchyně a rauty, se obraťte na Pivovarský dvůr v Chýni. Pro rodiče a jejich ratolesti jsou přichystány jak speciality české kuchyně, dětské menu, tak hodně zajímavý dětský program. Restaurace s dětským koutkem myslí právě i na poklidné stolování dospělých, již můžou během jídla pozorovat svá děcka při zábavních aktivitách. Děcka při zábavním programu může navštívit třeba pohádková babička, práce nad hlavu tu mají dovední animátoři, kteří umí děti zabavit tak, aby pro ně restaurace s dětským koutkem Praha neznamenala pouze nudu u stolu, ale zapsala se jim jako náruč plná zábavy.

Připočtěme také jiné aktivity, které nabízí restaurace s dětským koutkem Praha, jsou zde organizována firemní setkání, svatební veselice, rauty i narozeninové oslavy. Veškeré rauty jsou s občerstvením, při kterém jsou servírovány božské lahůdky, stejně jako speciality české kuchyně, nevyjímaje skvělý králičí špíz, nepřekonatelný lesácký hovězí steak, případně skvělá pečená vepřová kolena a vepřová žebra. Nadšenci do rybých specialit si pochutnají na candátu, smaženém kapru či pstruhu na grilu. Výtečnými lahůdkami, které jsou pýchou šéfkuchaře, jsou nedostižný krůtí steak připravovaný na bylinkovém másle, výborná kuřecí prsa pečená s brusinkami, chutné kuřecí filety se žampiony, plněná kuřecí prsa či vyhlášené pivovarské kuře. Pro veškeré rauty se dá připravit rovněž individuální menu, všechno podle přání a chutí objednavatelů.

Obědové menu zahrnuje zvláště speciality české kuchyně. Namátkou nahlédněme pod pokličku aktuálního jídelního lístku a objevíme hovězí polévku s játrovými knedlíčky, gulášovku, výbornou zeleninovou polívku s bylinným kapáním, anebo chutného vepřového španělského ptáčka, nestárnoucí klasiku – řízek či vyhlášené kuřecí kousky na paprice.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *