Naše krby a krbová kamna jsou pokaždé originální

Firma ProfiKrby je zaměřena na skvělé krby a spolehlivá krbová kamna – umělecká díla stavěná s důrazem na zákazníkovo přání, jejichž úpravy jsou možné vícero způsoby – podle designu, dále podle výkonu a užití. Krbové vložky Kobok s akumulačními doplňky jsou prvním výrobkem na trhu jako plnohodnotná náhradou stavěných kamen s dobou akumulace až do 10 hodin ale navíc mají vysoce estetickou a společenskou funkci ve vnímání plamenů v topeništi v obytných interiérech.

Souhrnné položky pojímají krbové vložky Kobok, stavební hmoty na krby, rozvody tepla, krbová příslušenství a doplňky, značková krbová kamna Thorma, sporáky na tuhá paliva, prospěšné kouřovody s příslušenstvím, nevyjímaje postupy, udržování a vyčištění krbů. Nezapomíná se také na čištění komínů. Všichni zákazníci, již se zajímají o akumulační krby, krby doplněné o akumulační hmotu okolo krbové vložky, popřípadě ve spalinové trase i na krbovém plášti, mohou soustředit vodu do akumulační nádrže. Tento způsob výstavby krbu je mnohanásobně energeticky výhodnější, ulehčí se peněženkám i životnímu prostředí.

Bohatý sortiment firmy Profikrby.cz zahrnující krbová kamna Thorma, užitečná krbová kamna Thorma s výměníkem, nádherná krbová kamna ve tvarech krbů, k životnímu prostředí šetrná akumulační krbová kamna a neustále oblíbené sporáky na tuhá paliva. Významným detailem, jehož si budou vážit všichni vážní zájemci o krbová kamna, všechny krby, jednotlivá krbová kamna Thorma a stále oblíbenější sporáky na tuhá paliva Thorma, jsou významné rezervní součásti, kam můžeme zařadit například náhradní vyzdívku a vyměnitelná skla pro krbová kamna.

Náležitá krbová vložka by se měla kupovat podle následujících činitelů: účinnost, průměrný výkon za hodinu, přesné rozměry dveří, přesné rozměry sirky s rámem, provedení, a ještě daný průměr kouřovodu. Pro případné zájemce je přichystána krbová vložka, jež se nabízí v desítkách možných typologiích. Doporučujeme kontaktovat naše specialisty z oboru, kteří již za léta praxe znají, jaká krbová vložka je pro daný objekt ideální.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *