Nemůžete vůbec spát, neboť vás stále ruší pouliční osvětlení?

Jsou vaše okenní tabulky v létě vystaveny nepřetržitému slunečnímu žáru? Nebo vám spíš vadí zvědavé pohledy sousedů? Častokrát klienti přemýšlejí, zda si mají pořídit stínění vnitřní, či venkovní stínění. Někomu pomůžou prosté venkovní žaluzie, designově vyvedené venkovní rolety, praktické markýzy, oblíbené pergoly, nebo oblíbené svislé fasádní clony, v nějakých případech zase skvěle poslouží vnitřní žaluzie, nebo textilní sítění a užitečné sítě proti hmyzu. Obvykle se nenalezne pouze jedno řešení.

Oblíbené rolety jsou nejčastěji využívanou možností dokonalého zastínění oken. Spolehlivé venkovní rolety Climax se tak stanou užitečným kamarádem při ochraně vašich okenních tabulek před nepříznivým počasím, rolety minimalizují hluk zvenčí a přitom ještě maximalizují nedobytnost do objektu. A tak rolety slouží jako účinná obrana před sluníčkem, ale pomáhají rovněž zabránit úniku tepla. Pakliže vám více sedí nějaká designová varianta, útulné bydlení vám můžou vytvořit různé varianty textilního stínění, jako jsou dekorované látkové rolety, anebo rozličné plisé žaluzie, svérázné japonské posuvné stěny a oblíbené vertikální žaluzie Climax. Kolekce látek nabízejí širokou paletu barev, všechny textilie jsou vyrobeny z hodnotných materiálů a mají neotřelý dekor.

Jako populární doplněk mnohých objektů se venkovní rolety Climax staly díky svým nepřekonatelným pozitivům. Jednotlivé druhy rolet se rozlišují podle různé výroby lamel, dle variant ovládání a montování – novostavby a rekonstrukce mívají rolety s podomítkovým boxem a rolety do stavebních překladů, rolety s přiznaným boxem doporučujeme využít u dokončených staveb. Námi propagované rolety Climax jsou ovladatelné dálkově, jsou vybaveny motorovým pohonem.

Kvalitní zastínění na balkoně či terase zajistí markýzy od největšího tuzemského výrobce Climax, k jejimž hlavním pozitivům patří především kvalitní konstrukce, pevné a odolné textilie rozmanitých barev a dekorů s množstvím doplňků. Též na zmíněné markýzy, stejně jako na námi dodávané rolety, venkovní rolety a jiná stínění, poskytuje firma Climax zajímavou prodlouženou záruku na čtyři roky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *