Není potřeba putovat do zdraví prospěšných lázní, docela stačí systematicky užívat výrobky jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek

V zemích bez moře není snadné zachovat si svůj dýchací systém, dermatologický a motorický systém v alespoň přibližné kondici, s jakou žijí lidé na horách či u moře. Málokdo může několikrát ročně zavítat do lázní. Firma Velba.cz přišla s ideálním řešením pro jednotlivé občany i specializované lázeňské domy, kam patří produkty z minerální a bylinné sféry.

Přírodní sůl z mrtvého moře bez chemických přísad a s nadpřirozenými schopnostmi

Kvalitní přírodní sůl z mrtvého moře je stoprocentně využitelná. Sůl z Mrtvého moře se čerpá vypařováním mořské vody a krystalizací soli přirozenou cestou bez chemických procesů. Zahrnuté uzdravující minerální soli se nejdříve prosuší, nechtěný mix bahna a písku se nakonec vytřídí. Blahodárná sůl z mrtvého moře by správně měla být bílá a sypká, následně je používána v kosmetickém, lázeňském i lékařském odvětví.

Efektivní nahřívací polštářek pro duševní pohodu a proti fyzickým potížím

Uzdravující nahřívací polštářek, nebo chcete-li bylinný termofor, s osvěžujícím zeleným čajem, voňavou levandulí, či lehce aromatickou mátou, litseou cubebou, s obsaženou citronovou trávou i oblíbený dětský nahřívací polštářek Bambino s mnoha druhy uleví všem bolavým místům, nechutným bolestem svalů, kloubů, páteře, beder, jistojistě ukonejší roztržité myšlenky, rozhodně zklidní bolavé tělo a nepokojnou psyché. Podle instrukcí životadárný nahřívací polštářek nejdříve rozehřejeme v mikrovlnné troubě, následně jej položíme na bolestivou oblast, pro kterou byl určen. Současně se uvolňují do vzduchu silice v něm obsažené, čímž příjemně působí rovněž na ostatní smysly. Životadárný, uzdravující nahřívací polštářek si stoprocentně nalezne svou nezastupitelnou pozici jak v domácím prostředí, tak i v relaxačním centru.

Uzdravující jednorázový rašelinový obklad jistojistě překoná bahenní koupele

Léčivou tepelnou terapii, při které dojde k povolení nepříjemné svalové tenze, kompletní očistě organismu a uvolnění tělesných orgánů, určitě garantuje léčivý jednorázový rašelinový obklad. Rašelinový zábal obsahuje velké množství huminových a fulvo kyselin, jež se uvolňují tepelným působením, a bolení kloubů a svalů se tak snižuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *