Originální koupelny, koupelnový nábytek i obklady prodává Kbkoupelny.cz

Rozsáhlý sortiment obsahující baterie, obklady, dlažbu, toalety, vany, umyvadla, zrcadla, osvětlení, koupelnový nábytek, nebo třeba sprchové kouty s příslušenstvím, otopná tělesa, barvy, tmely, ventilátory, instalační materiál, doplňky do koupelen nebo například LED osvětlení seženete na internetu v e-shopu Kbkoupelny.cz. Nikoliv pouze levné koupelny jsou dostupné vskutku každému zákazníkovi. Veškeré zboží je dodáváno s až 20procentní slevou, pro podnikatele i velkoodběratele jsou připraveny další slevové akce. Podporujeme rovněž české výrobce zařizovacích předmětů.

Zařizování koupelny nebylo nikdy tak snadné a hospodárné. Při výběru zboží do koupelny, koupelnového nábytku a sanity doporučujeme produkty, které jsou dostupné na skladě, od 8 do 48 hodin s tím, že vás balné a doprava bude stát jen 160 Kč. Platbu za zboží představuje dobírku při převzetí zásilky. Na veškerý prodávaný artikl je poskytována záruční lhůta v rozsahu obecně platných předpisů tak, jak stojí na faktuře nebo v záručním listě. Bezplatně pak odstraníme všechny závady.

Nabídka dlažeb a obkladů je velmi široká. K dispozici jsou běžné koupelnové obklady a dlažba od nejlevnějších výrobků za 63 korun až po moderní mozaiky za 2995 korun. K dispozici tak máte mnoho keramických obkladů. Z nichž si vybere opravdu každý zákazník. Náš koupelnový nábytek představují zajímavé produkty, které jsou ideální do každé koupelny. Na výběr máte barevné i retro skříňky, které dodají koupelně to pravé kouzlo. Umyvadlové skříňky se zásuvkami i dveřními křídly jsou vhodné pod keramická umyvadla. Šetřit prostor v koupelně dokážou například desky pod umyvadlo. Poskytovaný koupelnový nábytek,  obklady můžete sladit se sanitními výrobky, které jsou také skladem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *