Sedací soupravy a další elegantní nábytek na míru

Společnost Nábytek Lupínková se zabývá prodejem českého designového nábytku již od roku 1995. Za ta léta praxe se ze společnosti vyvinula prestižní značka spojená s kvalitou, cenovou dostupností a jedinečností. Nábytek Lupínková nabízí křesla, pohovky, sedací soupravy, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, jídelní soupravy a konferenční stolky. Specialitou je nábytek na míru, který se dokáže přizpůsobit všem klientům.

Designový nábytek na míru představuje všechny kusy nábytku do bytu, na jaké si jen vzpomenete. Potřebujete si koupit speciální postele na míru? Nábytek do ložnice můžete s postelemi zkombinovat tak, aby se usínání a odpočívání staly nejpříjemnějšími činnostmi během dne. Stoly a židle jsou zpravidla vyrobené z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme sedací soupravy na míru od nábytkářské firmy PF Nábytek. Zájemce o sedací soupravy na míru si z nabídky vybere takové kousky souprav, jež je možné libovolně přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak kvalitními textiliemi, tak luxusní hovězinou. Výběrem kvalitního nábytku na míru máte zaručeno, že vydrží desítky let.

Výběr kvalitní válendy či postele závisí pouze na požadavcích každého klienta, který má na výběr spoustu rozmanitých materiálů a designů. Výrobě nábytku se věnují hlavně populární čeští výrobci, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design se dají libovolně potáhnout kůží, nebo látkou. Nábytek do ložnice od firmy BMB může být z lamina, masivu i dýhy. Společnost Dřevotvar dělá postele z dýhy, spol. Maws se pyšní celočalouněnými postelemi a Gazel k výrobě postelí používá smrkové dřevo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *