Skladujeme cenově výhodné vířivky, rovněž mobilní vířivky a infrasauny pro náročné zákazníky i wellness studia

Horké dny i zimní večery jsou jako dělané pro absolutní relaxaci a očistu těla i ducha. Náš urychlený styl života by měl být kompenzován odpovídajícími oddechovými činnostmi, kam řadíme vhodné masáže, přiměřený sport, ale i wellness, dále aktivní odpočinek, pobývání v přírodě, práce na zahrádce, kulturní zážitky a různá hobby. Ulehčíme každému klientovi zařízení domácí odpočinkové zóny obsahující například vířivé vany, cenově dostupné mobilní vířivky a infrasauny.

Dokonalou očistu organismu a odpočinkový prožitek spolehlivě zařídí také námi nabízené vířivé vany

Hlavně sportující lidé, fyzicky zaměstnané osoby, staré osoby, avšak i mládež v rozpuku nebo malé děti jistě využijí všech kladů, jaké mají vířivé vany. Jednoduchá instalace v současnosti umožňuje zabudování vířivé vany v běžné koupelně, v zahradě, podzemním prostoru, nebo v obývací světnici, případně na jachtě. Máme skladem populární vířivé vany malých rozměrů, avšak i vířivé vany pro více lidí. Každý zákazník může vznést své požadavky a přání, dovedeme vířivé vany modifikovat podle přání jednotlivého zákazníka.

Moderní mobilní vířivky budou slušt každé zahradě

Zájemce o domácí wellness potřeby si dnes může vybrat z bohatého sortimentu. A tak náš sortiment pojímá praktické a levné mobilní vířivky, jež se pyšní snadnou a rychlou instalací, avšak i uspokojivou cenou. Dnes si tedy můžete vybrat mobilní nafukovací vířivky-spa, jež jsou vyrobeny ze syntetické kůže v kombinaci s kvalitním laminovaným PVC. Obvyklá kapacita mobilní vířivky bývá čtyři lidi. Podstatné je také to, že mobilní vířivky nemusíte hustit speciálním kompresorem, ani ústy, protože všechny mobilní vířivky mají nainstalován automatický nafukovací mechanismus. Praktické mobilní vířivky jsou obohaceny o rozmanité trysky s různými proudy vody.

Prohlédněte si naše infrasauny

Mezi klady veškeré infrasauny patří její ideální rozměry. Význam infasauny spočívá v infračervených paprscích prohřívajících náš organsmus, praktické informace poskytují naše webové stránky. Dnes ušetříte za vstupenku do veřejné sauny, užijte si soukromí vlastní infrasauny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *