Ušetřete s nízkoenergetickým domem

Mít vlastní nemovitost v podobě domu nebo bytu je snem snad nás všech. Pokud máte představu o stavbě či koupi domu na klíč, pomůžeme vám s její realizací. Jako firma figurující na tuzemském trhu již několikátým rokem můžete prohlásit, že naši práci ocenila již celá spousta spokojených zájemců o to nejkvalitnější bydlení. Naší doménou jsou hlavně domy na klíč a nízkoenergetické domy. Pro naši společnost – Domky CZ je stavba domu hlavně výstavbou spokojeného domova.

Stavíme domy s nízkou energetickou spotřebou

Při výstavbě využíváme výhody dřevostaveb a zděných staveb. Užíváme technologii z betonových skořepinových tvárnic nebo z cihelného a pórobetonového zdiva. Samotná stavba domu pak v sobě pojí stabilitu a pevnost s nízkou energetickou náročností. Pokud si přejete postavit si domeček sami, zvolte si z našich návrhů a my vám pomůžeme se založením stavby, základové desky, zdiva, zastřešení a je vám rovněž možné poskytnout stavební dozor.

Budujeme domky na klíč

Ze široké nabídky spol. Domky CZ si vyberete dům dle svých požadavků a pak sledujte, jak stavba probíhá. Již postavené domy na klíč předáváme majitelům po smluvně podložených dohodách o ceně a termínu. Nabídka obsahuje celou spoustu různých typologií nízkoenergetických domků, kde si je možné vytvořit vlastní plán dispozičního řešení interiéru. Respektujeme všechny požadavky.

Nízkoenergetické domy – garance bezpečné budoucnosti

Oblíbené jsou nízkoenergetické domy hlavně pro své nízké náklady na samotnou stavbu, její budoucí provoz a díky poměrně krátké časové lhůtě, která je pro výstavbu nutná. Nespornou výhodou ekologicky šetrných domů je v energetické nenáročnosti, kterou pocítíte už při prvním vyúčtování za energie. Naše nízkoenergetické domy jsou staveny v celé řadě variant, které jsou v harmonii s okolím domu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *