Vinylové plovoucí podlahy do každé domácnosti

Máte v plánu koupi nové podlahy do kuchyně, do dětského pokoje nebo obýváku? V současné době jsou populární právě vinylové plovoucí podlahy. Právě vinyl je totiž univerzální krytinou, kterou je možné využít v každé místnosti. Největšimi přednostmi této krytiny je velká mechanická odolnost, pružnost, příjemný došlap, voděodolnost, jednoduchá údržba a cenová dostupná.

Proč pořídit vinylovou plovoucí podlahu?

U vinylové plovoucí podlahy se je možné setkat i s označením PVC, která však zahrnuje také linolea neboli marmolea. Tato podlaha je dostupná v tloušťce od 1, 4 do 3, 7 mm. Je možné si zakoupit celou roli, lamely nebo třeba čtverce, záleží pouze na představě, kterou při pořizování vinylové podlahy máte. Praha, vinylové podlahy Brno, Ostrava – podlahy v současné době nakoupíte po celé ČR. Anebo si je můžte vybrat na webových stránkách vinyloveplovouci-podlahy.cz, kde je možné vybírat z celé škály provedení.

Klasické podlahy ze dřeva

Dřevěné podlahy jsou klasikou, se kterou se můžeme setkat nejenom ve starších místnostech. Dnes jsou stále oblíbené, ačkoliv jim konkurují koberce nebo PVC krytiny. Pokládka plovoucích parket pak určitě není tak náročná, jak se třeba může zdát. Navíc mají dřevěné podlahy Brno celou spoustu výhod. Mají výborné tepelné vlastnosti, disponují dlouhou životností a samozřejmostí je také bohatý výběr z několika povrchových úprav. Poříďte si tak také vy do svého domu či bytu dřevěnou podlahu. Brno, resp. Tišnov u Brna, je město se sídlem spol. Podlahy Stylefloor, kde si můžete jednotlivá provedení pečlivě prohlédnout.

Zkuste e-shop

Podlahy můžete vybírat i z pohodlí domova. V klidu si tak můžete promyslet její barvu i typ. Ať už se rozhodnete využít PVC podlahy, vinylové plovoucí podlahy, přírodní korkové podlahy, dřeva nebo marmolea, nešlápnete vedle. Podlahové krytiny jsou pak vyráběny v celé škále provedení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *