Vykonáváme perfektní zemní a výkopové práce Benešov, Praha také pronajímáme stavební techniku

Pro prováděné zemní a výkopové práce Benešov, Praha, ale třeba i k odbahnění rybníka, se zvou ostřílení pracovníci s přiměřeným technickým vybavením. Všechny práce vykonávané zaměstnanci Libora Pospíšila probíhají okolo Benešova, což samozřejmě není předpokladem. Díky využití vlastní techniky a strojů jsou zemní a výkopové práce prováděny s nízkými náklady. Na firemním webu je k nahlédnutí užívaná technika, kam patří minibagr, pásový bagr, pásový minibagr anebo traktorbagr. Tyto stavební stroje, rovněž také hutnící techniku, pojízdné plošiny a všechno nářadí může pronajmout půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha.

Vyjmenované bagry, minibagry, traktorbagry, jakož také plošiny, smykové kolové nakladače, funkční pracovní teleskopická plošina (rameno), nebo zametací vůz se půjčují za smluvní ceny, kompletní ceník je k nahlédnutí na internetových stránkách společnosti. Půjčovna stavebních strojů Benešov, se zaměřuje na zápůjčku strojů v lokalitách u Benešova, kolem Prahy a městech Středočeského kraje. Odborně vyškolená obsluha je zájemcům samozřejmě k dispozici. Prověřená půjčovna stavebních strojů Benešov, Praha je tu pro soukromé subjekty stejně jako pro podniky.

Ale také nákladní autodoprava Benešov, Praha slouží jednotlivcům a firmám. Na webu jsou uvedeny ceny za pronájmy nákladních aut Renault, Tatra T-815 a nákladní velkoobjemové dopravy. Firma Libor Pospíšil půjčuje svoje vozidla, díky tomu jsou služby, servis a cena za pronájem velmi obstojné. Mimo aut Tatra, Renault, vozů Iveco, Man se pronajímá například Ginaf 380 s hydraulickou rukou nebo podvalník pro přepravování těžkých strojů do 30 tun.

Firma je soustředěna také na zápůjčku hutnící techniky, přistavení a pronájem kontejnerů, udělá potřebné demoliční a bourací činnosti, stejně jako dokáže rozřezat beton a asfalt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *